Stolní zařízení pro gastro

V této sekci je široká nabídka profesionálních stolních fritéz, sous vide vařičů,grilovacích ploten, kontaktních grilů, salamandrů, grilů na gyros, waflovačů, grilů na kuřata, sklokeramických kontaktních grilů UNOX, vakuové baličky, vakuové baličky pro sous vide metodu, stolní vitrínky,stroje na hot dog a řada dalších užitečných spotřebičů pro gastro.

Stolní zařízení pro gastro v akci

Poptat produkty ze sekce Stolní zařízení pro gastro

Název firmy:   *
Kontaktní osoba:   *  
Telefon:   *  
E-mail:   *  
* poviné položky
Text požadavky: 
 
 

Profesionální stolní fritézy

Profesionální stolní fritézy jsou vhodné jak pro stánky rychlého občerstvení, tak i pro velké kuchyně v restauracích a zařízeních veřejného stravování. Výhřevné těleso s vysokým výkonem dosáhne maximální teplotu v průběhu několika málo minut. Citlivý regulační termostat umožňuje přesné nastavení pracovní teploty. Pojistný termostat chrání výhřevné těleso před jeho spálením. Rukojeď ponorného košíku je vyrobena z tepelně odolného materiálu. Nádoba na olej, plášť a víko fritézy jsou vyrobeny z nerez oceli. Prostor mezi výhřevným tělesem a dnem nádoby, kde je teplota oleje výrazně nižší nazýváme tzv. studenou zónou. Drobné kousky fritovaných produktů, které přepadají do studené zóny se nepřepalují, čímž se uchovává kvalita a prodlužuje životnost oleje.

Kontaktní grily

Stolní zařízení pro grilování masa, ryb, klobás ale i sendvičů, zapékaných toastů apod. Dvě elektricky vyhřívané desky pracují současně jedna z horní a druhá ze spodní strany. Vyhřívané tělesa jsou ovládány regulačním termostatem do 350 stupňů celsia. Kontaktní grily mohou být tvořeny hladkými nebo vroubkovanými litinovými deskami nebo jejich kombinacemi. Rovnováhu horní deskyv požadované poloze udržuje pružina. Žlábek v přední části grilu zachycuje nečistoty a tuk.

Grily na GYROS

Stolní gril na gyros peče maso nabodnuté na otočné jehlici ve vertikální poloze. Elektrické grily jsou vybaveny třemi, čtyřmi nebo pěti výhřevnými tělesy. Plynové grily mají dva, tři nebo čtyři samostatně ovládané hořáky na zemní plyn nebo propan-butan. Zadní posuvná část grilu umožňuje nastavovat optimální vzdálenost výhřevných těles nebo hořáků od opékaného masa.

Vaflovače

Elektrický stolní vaflovač je tvořen především z vyhřívané litinové formy na vafle. Rychlé a rovnoměrné vyhřívání celé plochy formy zajišťuje výhřevné těleso a jeho izolace. Elektrické vaflovače obsahují jednu nebo dvě samostatně ovládané formy. Výkon výhřevných těles je dokonale regulován termostatem až do 300 stupňů celsia.

Plotny na palačinky

Plotny na výrobu palačinek tvoří hladké litinové desky o průměru 350 až 400 mm. Tyto litinové desky jsou vhodné pro pečení všech druhů palačinek. Elektrické palačinkovače mají spirálové výhřevné těleso ovládané termostatem. Plynové modely ploten na palačinky s hvězdicovými hořáky je možno připojit na zemní plyn nebo propan-butan. Konstrukce výhřevných těles a hořáků zaručuje rovnoměrné vyhřívání celé plochy desky. Palačinkovač může obsahovat i zásuvku ve spodní části pro odkládání hotových palačinek nebo ohřívání talířů.

Novinky - Stolní zařízení pro gastro